Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

GYEON Q²M Iron WheelCleaner

Tõhus rehvide ning velgede puhastusvahend.

Spetsiaalne ja väga tõhus puhastusvahend igat tüüpi rehvide ning velgede puhastamiseks. Välja töötatud võimas valem kogunenud mustuse ja piduritolmu tõhusaks eemaldamiseks.

Tootekood: 8809432677
Kaubamärk:
Laoseis: 4
Al. 13,90 €

Parameetrid

Vali suurus: *

TÕHUS

Lihtsustage enda velgede ning rehvide puhastamise protsessi. Q²M Iron WheelCleaner on geelja konsistentsiga, kleepub pinnale ülihästi ning lahustab mustuseosakesi. Selle nime all olev “Iron” tähistab suurepärast võimet raudmetallide eemaldamiseks kaotamata toote tüüpilist rattapuhastusvõimet.

OHUTU

Võimas puhastusvahend, kuid ohutu igat tüüpi velgedel ja viimistlustel, varasemalt keraamiliselt kaitstud või mitte. Selle valem muudab selle ideaalseks lahenduseks rataste puhastamiseks ja hooldamiseks, ilma et see kahjustaks nende viimistlust.

Kasutage Q²M Iron WheelCleanerit alati jahedal rattal ja vältige otsest päikesevalgust. Pihustage rikkalikult ratta- ja pidurisadulat - laske sellel tugevalt loputada 1–2 minutit. NÕUANNE: Veelgi suurema puhastusjõu saamiseks saab Q²M Iron WheelCleanerit segada oma lemmikratta või labakindaga. Tootel on tugev spetsiifiline lõhn.

TARBIMINE: 100ml / auto
PH TASE: neutraalne